Вступ

Вимоги до обладнання

   Що необхідно для встановлення системи і налагодження автоматизації керування підприємством? - Можна почати з кількох простих комп'ютерів, що об'єднані у локальну мережу

   Система "БізнесМейт" працює за принципом "клієнт-сервер".

   Один ПК (персональний комп'ютер) треба визначити в локальній мережі для встановлення серверу БД (бази даних) і самої БД БізнесМейт. Сервер БД FireBird є безкоштовним програмним забезпеченням із відкритим кодом та може встановлюватись на комп’ютери під керуванням будь-якої з поширених сучасних операційних систем - Windows, Linux, FreeBSD, MacOS. На робочих комп’ютерах працівників треба встановити клієнтську частину системи. Працівники також можуть отримувати завдання і реєструвати виконання завдань через веб-інтерфейс на смарфонах або ПК.

   Для роботи системи "БізнесМейт" достатньо мати локальну мережу ПК без особливих вимог щодо продуктивності.

   Можна віддалено працювати в системі "БізнесМейт" з дому або будь-якого іншого місця через мережу Інтернет. Для цього достатньо налаштувати VPN-сервер в робочій мережі, а на віддалених ПК - VPN-підключення. Це рішення може потребувати наявності в офісного Інтернет-провайдера послуги "виділена IP-адреса".

   За додатковими консультаціями звертайтесь до нас запитом на ел.адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.